Niet of onleesbaar gesigneerd - Verstild beeld van jonge vrouw - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Verstild beeld van jonge vrouw kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Verstild beeld van jonge vrouw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Verstild beeld van jonge vrouw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Verstild beeld van jonge vrouw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Verstild beeld van jonge vrouw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Verstild beeld van jonge vrouw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Verstild beeld van jonge vrouw kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Afmetingen15 cm x 18.5 cm x 11 cm (h x b x d)
GemerktOngemerkt
Ingetogen beeldje van een jonge, zittende vrouw met lang haar.
Gemaakt van keramiek, in een prachtig bruin/zwart glazuur met een finish die een zacht-bronskleurige indruk geeft.

Afmetingen ca. 15 h x 18,5 b x 11 d cm.

Verkeert in zeer goede staat.

Wordt zorgvuldig verpakt en verzonden, alleen binnen Europa.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (35)

Geplaatst door  flokbluit
FA. (4)

191 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
18.5
15
11
Dit item is verkocht voor 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-01-2023 om 18:37
Eindtijd:31-01-2023 om 19:30
Biedingen (5)
Egge
25 jan. / 19:52
€ 20
Ruurd
25 jan. / 19:52
€ 15
Egge
22 jan. / 09:43
€ 10
Artsource1960
22 jan. / 09:43
€ 5
Egge
22 jan. / 00:33
€ 1