Niet of onleesbaar gesigneerd - Wachten op hoog water. - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Wachten op hoog water. kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Wachten op hoog water. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Wachten op hoog water. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Wachten op hoog water. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Wachten op hoog water. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Wachten op hoog water. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Wachten op hoog water. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Wachten op hoog water. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Wachten op hoog water. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Wachten op hoog water. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Wachten op hoog water. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Wachten op hoog water. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Wachten op hoog water. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Wachten op hoog water. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Wachten op hoog water. kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
DragerHardboard
StijlImpressionistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 cm x 12 cm (h x b)
Lijst25 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Impressie van een zeilboot op een zandbank. Mediterraan. Pasteus opgezet, gemengde techniek.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (49)
Geplaatst door  Bernardenbeppie
FA. (8)

Lid sinds 2020
263 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
20 cm
25 cm
12 cm
18 cm
Dit item is verkocht voor 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:30-09-2022 om 00:48
Eindtijd:09-10-2022 om 22:11
Biedingen (3)
Mieske
09 okt. / 18:52
€ 5
vr6west
07 okt. / 19:48
€ 3
duif
01 okt. / 00:03
€ 1