Niet of onleesbaar gesigneerd - 'Wanhoop' -klei op marmeren sokkel- - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - 'Wanhoop' -klei op marmeren sokkel- kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 16,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - 'Wanhoop' -klei op marmeren sokkel- kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 'Wanhoop' -klei op marmeren sokkel- kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 'Wanhoop' -klei op marmeren sokkel- kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 'Wanhoop' -klei op marmeren sokkel- kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunstmest
FA. (5)

486 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeBeeld / Object
TechniekSteen
StijlRealistisch
OnderwerpNaakt
Afmetingen28 cm x 13 cm x 18 cm (h x b x d)
Gewicht1450 gram
GesigneerdOngesigneerd
Oplage1
Prachtig, niet gesigneerd beeldje voorstellende een wanhopige jonge vrouw op een voet van marmer. Materiaal: gebakken witte klei, zwart-groenig gepatineerd. Gezien de broosheid van het materiaal alleen af te halen in Utrecht.

Gaaf beeld zonder noemenswaardige gebruikssporen

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(43)
Geplaatst door  kunstmest
FA. (5)

486 verkochte items
13
28
18
Dit item is verkocht voor 16,00
Starttijd:10-08-2018 om 22:46
Eindtijd:17-08-2018 om 21:28
Biedingen (10)
kompas
17 aug. / 21:21
€ 16
devaanhoek
17 aug. / 16:04
€ 11
marcdevries
17 aug. / 16:04
€ 10
devaanhoek
17 aug. / 11:09
€ 7
marianne1948
17 aug. / 11:09
€ 6
devaanhoek
17 aug. / 11:08
€ 5
marianne1948
17 aug. / 11:08
€ 4
devaanhoek
15 aug. / 18:00
€ 3
Wendyvanlonden
15 aug. / 08:58
€ 2
MarjoleinXX
12 aug. / 11:13
€ 1