Niet of onleesbaar gesigneerd - wijn karaf met duif motief

Niet of onleesbaar gesigneerd - wijn karaf met duif motief kopen? Bied vanaf 1!

Glas / Keramiek

Verkoopprijs: € 3,45 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - wijn karaf met duif motief kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - wijn karaf met duif motief kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - wijn karaf met duif motief kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - wijn karaf met duif motief kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - wijn karaf met duif motief kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Abbyart
FA. (2)

Lid sinds 2017
67 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
StijlMinimalistisch
Afmetingen17 cm x 14 cm (h x b)
GemerktOngemerkt
Wordt met track and trace verzonden
En zorgvuldig verpakt

Deze kan/kruik werd gebruikt tijdens het avondmaal/eucharistie voor de wijn. Vandaar de duif van vrede afbeelding.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(18) Geplaatst door  Abbyart
FA. (2)

Lid sinds 2017
67 verkochte items
14 cm
17 cm

Dit item is verkocht voor 3,45(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:25-01-2021 om 21:10
Eindtijd:06-02-2021 om 19:02

Biedingen (2):

Jeanni
6 feb. / 15:38
€ 3
Klooriaan94
25 jan. / 22:40
€ 1