Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk -Dag en Nacht - 1989 - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk -Dag en Nacht - 1989 kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk -Dag en Nacht - 1989 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk -Dag en Nacht - 1989 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk -Dag en Nacht - 1989 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk -Dag en Nacht - 1989 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk -Dag en Nacht - 1989 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk -Dag en Nacht - 1989 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk -Dag en Nacht - 1989 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk -Dag en Nacht - 1989 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk -Dag en Nacht - 1989 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk -Dag en Nacht - 1989 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk -Dag en Nacht - 1989 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeefdruk -Dag en Nacht - 1989 kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Zeefdruk Dag en Nacht .oplage 0-100/handgesigneerd.NB zie conditie omschrijving.
ConditieBeschadigd

Vochtvlekken vooral aan de linkerzijde.Diverse ouderdomsverschijnselen.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (45)
Geplaatst door  DAMshop
FA. (5)

278 verkochte items
50 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 2,00
Starttijd:22-07-2018 om 22:47
Eindtijd:05-08-2018 om 22:56
Biedingen (2)
NellekeTrooster
27 jul. / 14:39
€ 2
monschau
23 jul. / 10:41
€ 1