Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeldzaam Mooie Italiaanse Porseleinen Mand met Parelmoer - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeldzaam Mooie Italiaanse Porseleinen Mand met Parelmoer kopen? Bied vanaf 1!
Glas / Keramiek

Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeldzaam Mooie Italiaanse Porseleinen Mand met Parelmoer kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeldzaam Mooie Italiaanse Porseleinen Mand met Parelmoer kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeldzaam Mooie Italiaanse Porseleinen Mand met Parelmoer kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeldzaam Mooie Italiaanse Porseleinen Mand met Parelmoer kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeldzaam Mooie Italiaanse Porseleinen Mand met Parelmoer kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeldzaam Mooie Italiaanse Porseleinen Mand met Parelmoer kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeldzaam Mooie Italiaanse Porseleinen Mand met Parelmoer kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeldzaam Mooie Italiaanse Porseleinen Mand met Parelmoer kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeldzaam Mooie Italiaanse Porseleinen Mand met Parelmoer kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeldzaam Mooie Italiaanse Porseleinen Mand met Parelmoer kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeldzaam Mooie Italiaanse Porseleinen Mand met Parelmoer kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeldzaam Mooie Italiaanse Porseleinen Mand met Parelmoer kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeldzaam Mooie Italiaanse Porseleinen Mand met Parelmoer kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeldzaam Mooie Italiaanse Porseleinen Mand met Parelmoer kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeldzaam Mooie Italiaanse Porseleinen Mand met Parelmoer kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
StijlArt Deco
Afmetingen20 x 36 cm (h x b)
Gewicht1200 gram
GemerktOngemerkt

Prachtige Froale Mand van Porselein met Parelmoer en handbeschilderd met Goud.
Gemaakt in de periode 1950--1974
Prachtig Witte geweven porselein,op de bloemen zitten drie kleine chips maar dit is niet storend.
Mooie parelmoer kleuren, deze mand is dan ook zeer decoratief.
Bekijk de foto's voordat U biedt om toekomstige claims te voorkomen. De foto's zijn onderdeel van de beschrijving

Verzending:
Wordt zeer goed verpakt en aangetekend opgestuurd met post.nl met track en trace.
goed
Binnen Nederland € 12,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (59)

Geplaatst door  Arnoldus3
Lid sinds 2021
92 verkochte items
36 cm
20 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieENSCHEDE,  Nederland
Starttijd28-6-2021 om 12:39
Eindtijd12-7-2021 om 22:48
Biedingen (4)