Niet of onleesbaar gesigneerd - Zilveren broche ingelegd met parelmoer uit Mexico

Niet of onleesbaar gesigneerd - Zilveren broche ingelegd met parelmoer uit Mexico kopen? Bied vanaf 1!

Varia

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Zilveren broche ingelegd met parelmoer uit Mexico kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zilveren broche ingelegd met parelmoer uit Mexico kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zilveren broche ingelegd met parelmoer uit Mexico kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zilveren broche ingelegd met parelmoer uit Mexico kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zilveren broche ingelegd met parelmoer uit Mexico kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  woerro
FA. (31)

1848 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeVaria
Periode1980 t/m 2000
StijlZilver/Goud
Afmetingen2 cm x 6 cm x 4 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd/Drukgesigneerd
Zilveren broche ingelegd met parelmoer uit Mexico. In prima conditie, gemerkt met Mexico niet voorzien van keuren dus gehalte zilver is onbekend.

In perfecte conditie

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(29) Geplaatst door  woerro
FA. (31)

1848 verkochte items
6
2
4

Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:17-07-2020 om 21:28
Eindtijd:25-07-2020 om 22:43

Biedingen (7):

Timsius
24 jul. / 15:03
€ 20
Aadgreat
24 jul. / 12:52
€ 15
nikobernard
24 jul. / 12:52
€ 15
Aadgreat
24 jul. / 12:47
€ 10
Niflheimer
24 jul. / 12:46
€ 5
Aadgreat
24 jul. / 12:46
€ 5
Niflheimer
23 jul. / 19:15
€ 1