Niet of onleesbaar gesigneerd - zonder titel - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1980
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageonbekend
onbekende kunstenaar
gesigneerd met potlood
handtekening niet leesbaar

lichte gebruikssporen aan de randen

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (60)
Geplaatst door  Renee
FA. (51 )

2796 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
50 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:11-07-2018 om 09:38
Eindtijd:18-07-2018 om 19:35
Morris14
18 jul. / 19:26
€ 1