Niet of onleesbaar gesigneerd - Zonder titel

Niet of onleesbaar gesigneerd - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen9.5 cm x 6.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100

Oplagenummer 17/100. Onbekende kunstenaar, handtekening onleesbaar

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (42)

Geplaatst door  PRP
FA. (1)

6 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
6.5 cm
9.5 cm
Sluit over 1d 0u 35m 01s
Openingsbod€ 1
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
VerzendingWereldwijd
Starttijd:23-01-2023 om 14:28
Eindtijd:29-01-2023 om 21:14