Niet of onleesbaar gesigneerd - Zwaan

Niet of onleesbaar gesigneerd - Zwaan kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 12,65 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Designincs
FA. (2)

Lid sinds 2020
10 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
DragerPaneel
StijlKlassiek
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen10 cm x 15 cm (h x b)
Lijst20 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer fraai paneeltjes zeer verfijnd geschilderd.

Zeer mooi schilderijtje

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(32) Geplaatst door  Designincs
FA. (2)

Lid sinds 2020
10 verkochte items
30 cm
20 cm
15 cm
10 cm

Dit item is verkocht voor 12,65(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:01-12-2020 om 18:35
Eindtijd:06-12-2020 om 15:14

Biedingen (5):

vick0295
5 dec. / 23:22
€ 11
Pisti5
5 dec. / 23:22
€ 10
vick0295
5 dec. / 23:22
€ 5
Pisti5
5 dec. / 23:22
€ 3
vick0295
5 dec. / 10:54
€ 1