3. items
  5. Nieuw aanbod

Nieuw aanbod

U vindt hier een overzicht van het meest recente aanbod op Kunstveiling. Alleen werken die voor het eerst zijn aangeboden worden in dit overzicht getoond. U kunt meebieden of een item favoriet maken om op een later tijdstip te bieden. Klikt u onderaan de pagina op “bekijk al het nieuwe aanbod” dan kunt u ook filteren op categorie of type kunst. Wilt u het veilingaanbod zien inclusief heraanbiedingen, klik dan op “volledig aanbod”.

Er worden 2604 kunstwerken aangeboden
Fedde de Jong - Olieverf op doek, Landschap - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 500!
Fedde de Jong - Olieverf op doek, Landschap - Ingelijst (Groot)Schilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen109 cm x 144 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rein Snapper - Aquarel, gesigneerd , titel Zaltbommel kopen? Bied vanaf 60!
Rein Snapper - Aquarel, gesigneerd , titel ZaltbommelTekening / Aquarel

Geplaatst doorKkw

TechniekAquarel
Afmetingen59.5 cm x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Zilveren Ketting met Hanger kopen? Bied vanaf 50!
Zilveren Ketting met HangerSieraden

Geplaatst doorGoudwisselkantoor

TechniekZilver
Afmetingen7.5 cm x 4 cm (h x b)
Gewicht18.15 g
GesigneerdBuitenlands keur
Jan Schoonhoven Jr. - Zonder titel kopen? Bied vanaf 450!
Jan Schoonhoven Jr. - Zonder titelSchilderij

Geplaatst doorCenterfo

Jaartal2010
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nono Reinhold - epr. d' essai kopen? Bied vanaf 60!
Nono Reinhold - epr. d' essaiGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGeca

Jaartal1995
TechniekEts
Afmetingen64 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Bertus Heukelom - Stadsgezicht olieverf kopen? Bied vanaf 50!
Jan Bertus Heukelom - Stadsgezicht olieverfSchilderij

Geplaatst doorEllenVH

Afmetingen39 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Barbara Broekman - Textiel op spieraam, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Barbara Broekman - Textiel op spieraam, Zonder titel - IngelijstBeeld / Object

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekTextiel
Afmetingen140 cm x 150 cm x 2.5 cm (h x b x d)
Henri C. Mac-Lean - Bijzonder fraai (en groot) olieverf "Boeket met oa Witte Lelies in vaas" kopen? Bied vanaf 372!
Henri C. Mac-Lean - Bijzonder fraai (en groot) olieverf "Boeket met oa Witte Lelies in vaas"Schilderij

Geplaatst doorartpointamsterdam

Afmetingen95 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Tony Offermans - Aquarel, Man in werkplaats - Ingelijst kopen? Bied vanaf 600!
Tony Offermans - Aquarel, Man in werkplaats - IngelijstTekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekAquarel
Afmetingen44.5 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Zilveren Ketting met hanger bezet met emerald kopen? Bied vanaf 40!
Zilveren Ketting met hanger bezet met emeraldSieraden

TechniekZilver
Afmetingen5 cm x 2 cm (h x b)
Gewicht14 g
GesigneerdBuitenlands keur
Douwe Elias - Olieverf op doek, Salviuskerk te Dronrijp - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1200!
Douwe Elias - Olieverf op doek, Salviuskerk te Dronrijp - Ingelijst (Zeer groot)Schilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2007
Afmetingen122 cm x 172 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Klaas Gubbels - 'CATALPA 19' kopen? Bied vanaf 200!
Klaas Gubbels - 'CATALPA 19'Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCenterfo

Jaartal1999
TechniekLitho
Afmetingen75 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Panamarenko - Archaeopterix kopen? Bied vanaf 450!
Panamarenko - ArchaeopterixGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordh135078

Jaartal1993
TechniekLitho
Afmetingen42 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - AbstractBeeld / Object

Geplaatst doorBernardenbeppie

TechniekSteen
Afmetingen20 cm x 14 cm x 7 cm (h x b x d)
Constant - Krant: De New Babylon informatief no.4 - 1966 kopen? Bied vanaf 225!
Constant - Krant: De New Babylon informatief no.4 - 1966Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1966
TechniekOffset
Afmetingen53 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Zilveren Armband kopen? Bied vanaf 60!
Zilveren ArmbandSieraden

TechniekZilver
Afmetingen1 cm x 1 cm (h x b)
Gewicht37.11 g
GesigneerdBuitenlands keur
18e-eeuwse Schilderkunst - Twee portretten van het echtpaar Cornelia van Doorn & Gijsbert Westerouen kopen? Bied vanaf 200!
18e-eeuwse Schilderkunst - Twee portretten van het echtpaar Cornelia van Doorn & Gijsbert WesterouenTekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Periode< 1800
TechniekAquarel
Afmetingen19 cm x 14 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
14k geel gouden collier met hanger bezet met blauwe topaas tot. 0,90ct kopen? Bied vanaf 130!
14k geel gouden collier met hanger bezet met blauwe topaas tot. 0,90ctSieraden

Geplaatst doorCBjewellery

TechniekGoud
Afmetingen1.3 cm x 0.5 cm (h x b)
Gewicht1.9 g
GesigneerdNederlands keur
Zilveren Armband “Flower” kopen? Bied vanaf 40!
Zilveren Armband “Flower”Sieraden

TechniekZilver
Afmetingen2 cm x 18 cm (h x b)
Gewicht33.91 g
GesigneerdBuitenlands keur
Paul Bakker - Drieluik in gemengde techniek, Vierkant - Ingelijst (Zeer Groot) kopen? Bied vanaf 15!
Paul Bakker - Drieluik in gemengde techniek, Vierkant - Ingelijst (Zeer Groot)Schilderij

Geplaatst doorbilly10

Jaartal1982
Afmetingen201 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Zilveren ketting - 60 cm - 7.3 gram kopen? Bied vanaf 1!
Zilveren ketting - 60 cm - 7.3 gramSieraden

Geplaatst doorCBjewellery

TechniekZilver
Afmetingen0.1 cm x 60 cm (h x b)
Gewicht7.3 g
GesigneerdBuitenlands keur
18k geel gouden ring bezet met robijn en briljant geslepen diamant tot. 0,45ct kopen? Bied vanaf 700!
18k geel gouden ring bezet met robijn en briljant geslepen diamant tot. 0,45ctSieraden

Geplaatst doorCBjewellery

TechniekGoud
Afmetingen0.43 cm x 0.99 cm (h x b)
Gewicht5.8 g
GesigneerdNederlands keur
Zilveren Bedel Armband “Old Dutch” kopen? Bied vanaf 50!
Zilveren Bedel Armband “Old Dutch”Sieraden

TechniekZilver
Afmetingen5 cm x 5 cm (h x b)
Gewicht33.91 g
GesigneerdBuitenlands keur
Corneille - litho: Femmes dans un jardin - 1977 kopen? Bied vanaf 299!
Corneille - litho: Femmes dans un jardin - 1977Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstverkoperWestland

Jaartal1977
TechniekLitho
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
14k geel gouden collier en een hanger bezet met saffier tot. 0,18ct en een parel kopen? Bied vanaf 130!
14k geel gouden collier en een hanger bezet met saffier tot. 0,18ct en een parelSieraden

Geplaatst doorCBjewellery

TechniekGoud
Afmetingen1.8 cm x 0.82 cm (h x b)
Gewicht2.4 g
GesigneerdNederlands keur
Zilveren Ring met bloedkoraal kopen? Bied vanaf 30!
Zilveren Ring met bloedkoraalSieraden

TechniekZilver
Afmetingen2 cm x 2 cm (h x b)
Gewicht8.71 g
GesigneerdBuitenlands keur
Corneille - ingelijste litho: kerst - 1994 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - ingelijste litho: kerst - 1994Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1984
TechniekLitho
Afmetingen61 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Arie Zwart - Spaans huizenzicht kopen? Bied vanaf 275!
Arie Zwart - Spaans huizenzichtSchilderij

Geplaatst doorValjan

TechniekGouache
Afmetingen48 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Susette van de Lande - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Susette van de Lande - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorzuurb031

Jaartal1992
Afmetingen65.5 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frederika Broeksmit - Noors landschap kopen? Bied vanaf 45!
Frederika Broeksmit - Noors landschapSchilderij

Geplaatst doordedelft

Afmetingen64 cm x 50 cm (h x b)
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst
Corneille - zeefdruk: Regard sur L' oiseau kopen? Bied vanaf 175!
Corneille - zeefdruk: Regard sur L' oiseauGrafiek (handgesigneerd)

Jaartal1998
Afmetingen47 cm x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Mankes - Originele Heliogravure Glas met Appelbloesem 1923 kopen? Bied vanaf 1!
Jan Mankes - Originele Heliogravure Glas met Appelbloesem 1923Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorFan62

Jaartal1923
TechniekHeliogravure
Afmetingen17.5 cm x 14.5 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijst, olieverf op doek, Landschap , 1960 – gesigneerd verso kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijst, olieverf op doek, Landschap , 1960 – gesigneerd versoSchilderij

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Jaartal1960
Afmetingen34 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Mankes - Originele Heliogravure 2 Kuikens op Tinnen schaal 1923 kopen? Bied vanaf 1!
Jan Mankes - Originele Heliogravure 2 Kuikens op Tinnen schaal 1923Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorFan62

Jaartal1923
TechniekHeliogravure
Afmetingen13 cm x 20 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Royal Mosa - Bellefroid kopen? Bied vanaf 50!
Royal Mosa - BellefroidDesign

Geplaatst doorJacqueline1970

Jaartal1960
Afmetingen28 cm x 10 cm x 10 cm (h x b x d)
Gewicht2000 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Karel Appel - Kleurenzeefdruk de tovenaar handgesigneerd uit 1977 (in nieuwstaat!) kopen? Bied vanaf 250!
Karel Appel - Kleurenzeefdruk de tovenaar handgesigneerd uit 1977 (in nieuwstaat!)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1977
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Litho: l'Afro-cubaine verte - 2000 (laatste exemplaar!) kopen? Bied vanaf 299!
Corneille - Litho: l'Afro-cubaine verte - 2000 (laatste exemplaar!)Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2000
TechniekLitho
Afmetingen65.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Emilia Hauser - Landschap Aquarel kopen? Bied vanaf 25!
Emilia Hauser - Landschap AquarelTekening / Aquarel

Geplaatst doorJacqueline1970

Jaartal2012
TechniekAquarel
Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Jan Mankes - Oeuvre Boek uit 1928 kopen? Bied vanaf 425!
Jan Mankes - Oeuvre Boek uit 1928Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorFan62

Jaartal1928
TechniekPortfolio
Afmetingen32.5 cm x 25.5 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Henk Pieter Pander - Pastel , Groot ingelijst portret – vroeg werk uit 1964 kopen? Bied vanaf 500!
Henk Pieter Pander - Pastel , Groot ingelijst portret – vroeg werk uit 1964Tekening / Aquarel

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Jaartal1964
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen88 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Borek Sipek - 7-lichts verzilverd metalen kandelaar, Simon - Uitgevoerd door Driade kopen? Bied vanaf 600!
Borek Sipek - 7-lichts verzilverd metalen kandelaar, Simon - Uitgevoerd door DriadeDesign

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1988
Afmetingen44 cm x 40 cm x 40 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Niet of onleesbaar gesigneerd - Wijnpakket, Les Médaillés d'or (Bordeaux) kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Wijnpakket, Les Médaillés d'or (Bordeaux)Design

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen33 cm x 18 cm x 26 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Leo van Veldhuizen - Linda kopen? Bied vanaf 215!
Leo van Veldhuizen - LindaSchilderij

Geplaatst dooropruimer

Jaartal1995
Afmetingen25 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

GesigneerdGemerkt/Merksticker
Niet of onleesbaar gesigneerd - Lot van 7 flessen wijn, 2 x Château Poujeaux + 6 x Moulin-A-Vent C. Lapierre kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Lot van 7 flessen wijn, 2 x Château Poujeaux + 6 x Moulin-A-Vent C. LapierreDesign

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen40 cm x 30 cm x 40 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Niet of onleesbaar gesigneerd - Lot van 10 flessen sterke drank (Anijslikeur, Brandy/Cognac, Jenever) kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Lot van 10 flessen sterke drank (Anijslikeur, Brandy/Cognac, Jenever)Design

Geplaatst doorVeilingmeester

GesigneerdGemerkt/Merksticker
Jan Cremer - Zeefdruk, Wasdag - Ingelijst kopen? Bied vanaf 450!
Jan Cremer - Zeefdruk, Wasdag - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1975
Afmetingen84 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Jans - Olieverf op doek, Polderlandschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!
Jan Jans - Olieverf op doek, Polderlandschap - IngelijstSchilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen36 cm x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Jans - Olieverf op doek, Duinlandschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!
Jan Jans - Olieverf op doek, Duinlandschap - IngelijstSchilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Albert Zwartjes - Olieverf op doek, Bloemstilleven - Ingelijst kopen? Bied vanaf 300!
Albert Zwartjes - Olieverf op doek, Bloemstilleven - IngelijstSchilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1955
Afmetingen69 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst