Dirk Baksteen - Nieuwe Haagse School Aquarel/Inkt "Ombouw" Piet Franz 1922-1991 - Verkocht

Nieuwe Haagse School Aquarel/Inkt "Ombouw" Piet Franz 1922-1991 kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Nieuwe Haagse School Aquarel/Inkt "Ombouw" Piet Franz 1922-1991 kopen? Bied vanaf 1!Nieuwe Haagse School Aquarel/Inkt "Ombouw" Piet Franz 1922-1991 kopen? Bied vanaf 1!Nieuwe Haagse School Aquarel/Inkt "Ombouw" Piet Franz 1922-1991 kopen? Bied vanaf 1!Nieuwe Haagse School Aquarel/Inkt "Ombouw" Piet Franz 1922-1991 kopen? Bied vanaf 1!Nieuwe Haagse School Aquarel/Inkt "Ombouw" Piet Franz 1922-1991 kopen? Bied vanaf 1!Nieuwe Haagse School Aquarel/Inkt "Ombouw" Piet Franz 1922-1991 kopen? Bied vanaf 1!Nieuwe Haagse School Aquarel/Inkt "Ombouw" Piet Franz 1922-1991 kopen? Bied vanaf 1!
  • Dirk Baksteen (1886-1971)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeldzaam leuk miniatuur (6.5 x 5 cm!!)  Aquarel van deze interessante Haagse graficus / schilder / tekenaar en beeldhouwer.

Kunstenaar :   Piet Franz 1922-1991
Titel/Voorstelling : " Ombouw "
Datering : omstreeks 1950
Medium / Techniek :  Aquarel / Inkt op papier
Maten : 6.5 x 5 cm (bladmaat) en 8 x 11 cm (in passe partout)
Gesigneerd : onder rechts
Conditie : goed

Piet Franz werd op 20 september 1922 in Rijswijk geboren. Hij overleed op 21 juni 1991 in Den Haag. Woonde en werkte in Rijswijk en na 1946 in Den Haag. Maakte vele studiereizen naar oa. Zwitserland, Joegoslavië en Frankrijk. Leerling van P. Haanebrink te Delft en van de Koninklijke Academie voor Beeldende Kunst in Den Haag.  Gaf les aan de Vrije Academie in Den Haag.
Werkzaam als schilder, tekenaar en  beeldhouwer. Staat vernoemd in de Scheen en de Scharten. Behoorde in de vijftiger jaren bij de Voorburgse artistieke werkgroep De Nieuwe Ploeg. Lid van Pulchri Studio en de Haagse Kunstkring.

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd24-12-2017 om 15:06
Eindtijd7-1-2018 om 22:06
Biedingen (10)