Houtsnede op dun papier.
Potlood gesigneerd rechtsonder.
Gestempeld en genummerd 13/110 linksonder.
Beeldmaat 20x16,2 cm. Bladmaat 30x22 cm. Passe-partout maat 36x25 cm.
Blad bovenaan getipt op onderligger. Enige zuurvlekken.
Nicolaas Matheus Eekman werd geboren te Brussel op 9 augustus 1889 en overleed te Parijs op 12 november 1973. Hij had Nederlandse ouders.
Opleiding aan de Ecole des Beaux Arts te Brussel (3 jaar beeldhouwen en 1 jaar schilderen).
Werkte vanaf 1923 te Parijs.
Verkreeg de Gouden Medaille tijdens de EXPO te Parijs in 1937.
Leraar van o.a. Arnold Bernard Neujean.
Graficus, beeldhouwer, schilder, aquarellist, tekenaar, illustrator en architect.
Onderwerpen: Genretaferelen (o.a vissers), landschappen en zelfportret.
Lid van Arti et Amicitiae en Sint Lucas te Amsterdam, De Onafhankelijken en de Société des Beaux Arts "Le Trait" te Parijs.
De foto's zijn onderdeel van de gegeven beschrijving van dit authentieke werk.