Nikolaas Eekman - De Spitter - Houtsnede

Nikolaas Eekman - De Spitter - Houtsnede kopen? Bied vanaf 45!
Nikolaas Eekman - De Spitter - Houtsnede kopen? Bied vanaf 45!Nikolaas Eekman - De Spitter - Houtsnede kopen? Bied vanaf 45!Nikolaas Eekman - De Spitter - Houtsnede kopen? Bied vanaf 45!Nikolaas Eekman - De Spitter - Houtsnede kopen? Bied vanaf 45!Nikolaas Eekman - De Spitter - Houtsnede kopen? Bied vanaf 45!Nikolaas Eekman - De Spitter - Houtsnede kopen? Bied vanaf 45!
  • Nikolaas Eekman (1889-1973)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1919
StijlExpressionistisch
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen11 cm x 13 cm (h x b)
Passe-partout15 cm x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Houtsnede door Nicolaas Eekman
Voorstelling van de Spitter
Losbladig onder passepartout, beeldmaat 11x13, bladmaat 15x17.5
Gesigneerd in inkt r.o.: 'Eekman'
Herkomst: Collectie Philip Jansen, rood collectioneursstempel
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Sluit over 2d 2u 46m 37s
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieOegstgeest,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:24-01-2023 om 16:25
Eindtijd:02-02-2023 om 20:03