Nikolai Mitrofanovic Nikonov - Olieverf 1932 - Kunst-academie Moskou - portret dame met sluier- gesigneerd - Verkocht

Nikolai Mitrofanovic Nikonov - Olieverf 1932 - Kunst-academie Moskou - portret dame met sluier- gesigneerd kopen? Bied vanaf 121!

Nikolai Mitrofanovic Nikonov - Olieverf 1932 - Kunst-academie Moskou - portret dame met sluier- gesigneerd kopen? Bied vanaf 121!Nikolai Mitrofanovic Nikonov - Olieverf 1932 - Kunst-academie Moskou - portret dame met sluier- gesigneerd kopen? Bied vanaf 121!Nikolai Mitrofanovic Nikonov - Olieverf 1932 - Kunst-academie Moskou - portret dame met sluier- gesigneerd kopen? Bied vanaf 121!Nikolai Mitrofanovic Nikonov - Olieverf 1932 - Kunst-academie Moskou - portret dame met sluier- gesigneerd kopen? Bied vanaf 121!Nikolai Mitrofanovic Nikonov - Olieverf 1932 - Kunst-academie Moskou - portret dame met sluier- gesigneerd kopen? Bied vanaf 121!
  • Nikolai Mitrofanovic Nikonov (1899-1975)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Dit door de Russische sociaal realistische schilder Nikolai M. Nikonov gemaakte olieverf op doek "jonge vrouw met sluier" is geschilderd in 1932. Zowel rechtsonder gesigneerd en gedateerd alsook op de achterzijde van het doek. Verkeert in goede conditie, maar het doek moet tzt wel opnieuw worden opgespannen. NIET ingelijst.

Nikonov Nikolai Mitrofanovich (1899, Yaransk, the Viatka Region – 1975, Moscow).
Honoured Painter of the RSFSR. He studied under N.Feshin (1908-1912), in Moscow School of Painting, Sculpture and Architecture (1913-1915) under L.Pasternak and A.Arkhipov. Participated in exhibitions since 1915. The author of the painting “Entrance of the Red Army into Krasnoyarsk”. The works of N.M.Nikonov were exhibited in New York in 1923, in Venice, Zurich and Bern in 1930, in the Venice Biennale in 1932. The artist’s works are kept in the Tretyakov State Gallery and other museums.

schilderij is behoorlijk vuil - niet ingelijst
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 20,00

Nikolai Mitrofanovic Nikonov (1899-1975)

Russisch Russisch

Geplaatst door  Artpointamsterdam
1155 verkochte items
Alle items van deze verkoper (115)
50 cm
70 cm

ObjectlocatiePurmerend,  Nederland
Starttijd5-3-2023 om 21:55
Eindtijd23-4-2023 om 21:13