NILS HAGLUND -De Ontmoeting- Mooie kleurenlitho

NILS HAGLUND -De Ontmoeting- Mooie kleurenlitho  kopen? Bied vanaf 37!

Verkoopprijs: € 37,00

Nils Haglund

Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
  • Nils Haglund
GesigneerdHandgesigneerd

Nils Haglund. (1939 - 1990).

 Prachtige kleurenlitho van deze alom geprezen kunstenaar.

Titel:  De Ontmoeting.

Techniek: Mooie kleurenlithografie in offsettechniek.

Signatuur: r.o. Handgesigneerd

Oplage: 200.

Afmetingen blad 64 cm. x 45 cm.

Afmetingen beeld 54 cm. x 38cm

Verzendkosten: € 12,- (binnen Nederland).
Het werk kan ook kosteloos opgehaald worden in Voorschoten.
Het werk wordt in een stevige koker verzonden.

Nils Haglund

Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items

Dit item is verkocht voor 37,00

Starttijd:14-05-2015 om 14:54
Eindtijd:28-05-2015 om 14:54

nelleke1
28 mei / 14:22
€ 37