Nono Reinhold (1929-) zeldzame ets "grachtenpanden Amsterdam" gesigneerd 1967 - Verkocht

Nono Reinhold (1929-) zeldzame ets "grachtenpanden Amsterdam" gesigneerd 1967 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 71,00

Nono Reinhold (1929-) zeldzame ets "grachtenpanden Amsterdam" gesigneerd 1967 kopen? Bied vanaf 1!Nono Reinhold (1929-) zeldzame ets "grachtenpanden Amsterdam" gesigneerd 1967 kopen? Bied vanaf 1!Nono Reinhold (1929-) zeldzame ets "grachtenpanden Amsterdam" gesigneerd 1967 kopen? Bied vanaf 1!Nono Reinhold (1929-) zeldzame ets "grachtenpanden Amsterdam" gesigneerd 1967 kopen? Bied vanaf 1!Nono Reinhold (1929-) zeldzame ets "grachtenpanden Amsterdam" gesigneerd 1967 kopen? Bied vanaf 1!Nono Reinhold (1929-) zeldzame ets "grachtenpanden Amsterdam" gesigneerd 1967 kopen? Bied vanaf 1!Nono Reinhold (1929-) zeldzame ets "grachtenpanden Amsterdam" gesigneerd 1967 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (113)

3029 verkochte items
Alle items van deze verkoper (43)
  • Nono Reinhold (1929)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar :  Nono Reinhold ( 1929- )
Titel :  " grachtenpanden Amsterdam "

Oplage :  1 van 1 / epruve d'artiste
Datering :  1967
Medium / Techniek : ets
Maten :  45 x 35 cm  (ets) en 60 x 50 cm (ingelijst)
Gesigneerd : rechtsonder met potlood

Conditie : goed, de lijst is wel iets beschadigd.

Nono Reinhold (1929, Haarlem) is een grafische kunstenares wier werk door vrijwel iedereen gewaardeerd kan worden. De leek wordt aangesproken door de picturale weergave, die meestal slechts licht geabstraheerd overkomt, plus het esthetische appel, terwijl de kenner ook aan de slag kan met de grote technische beheersing en de moeiteloze inbedding in de moderne kunst. Of het nu om het enigszins geometrische werk uit haar beginjaren gaat of om de vloeiende vormen die volgden, voor Reinhold staat een organische ontwikkeling immer voorop. Niet voor niets is de natuur vaak het uitgangspunt. Beïnvloed door baanbrekers in Parijs (waar ze ruim tien jaar woonde) en New York (twee jaar) alsmede door tal van reizen is de grafica erin geslaagd een onvervreemdbaar idioom te bereiken, dat al in veel musea te zien is. De laagdrempelige teksten, van de hand van Edy de Wilde en Andrea Müller-Schirmer, zijn in het Nederlands, Frans en Engels. Het boek bevat ook, eveneens vertaalde, gedichten van onder meer Lucebert, Simon Vinkenoog en vooral Bert Schierbeek. Afbeeldingen en teksten krijgen de ruimte die ze verdienen. Met catalogus en curriculum vitae.

Deze in beperkte oplage door Nono Reinhold vervaardigde ets is afkomstig uit de kunstverzameling van de Amerikaans / Nederlandse kunstenaar Sam Middleton (1928-2015). Wij zullen de komende tijd een groot deel van deze exclusieve collectie aanbieden.

Nono Reinhold (1929)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (113)

3029 verkochte items
Dit item is verkocht voor 71,00
Starttijd:02-03-2016 om 21:41
Eindtijd:16-03-2016 om 21:46
Biedingen (18)
Bendea
16 mrt. / 21:38
€ 71
albtan
15 mrt. / 11:14
€ 66
Gnav
14 mrt. / 20:20
€ 61
Lasceau
12 mrt. / 17:32
€ 56
Eleo
08 mrt. / 14:35
€ 51
albtan
08 mrt. / 14:35
€ 51
Eleo
06 mrt. / 14:35
€ 46
KunstkamerZuidoost
06 mrt. / 10:37
€ 41
albtan
06 mrt. / 10:37
€ 36
KunstkamerZuidoost
05 mrt. / 15:46
€ 31
albtan
04 mrt. / 16:05
€ 26
Eleo
04 mrt. / 16:02
€ 21
albtan
04 mrt. / 16:02
€ 21
Eleo
04 mrt. / 14:51
€ 19
Bendea
04 mrt. / 14:51
€ 17
Bendea
03 mrt. / 15:55
€ 12
Eleo
03 mrt. / 15:55
€ 10
Eleo
02 mrt. / 23:43
€ 1