Nono Reinhold 1929- zeldzame kleine relief ets "graansilo's" gesigneerd 1963 - Verkocht

Nono Reinhold 1929- zeldzame kleine relief ets "graansilo's" gesigneerd 1963 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 103,00

Nono Reinhold 1929- zeldzame kleine relief ets "graansilo's" gesigneerd 1963 kopen? Bied vanaf 1!Nono Reinhold 1929- zeldzame kleine relief ets "graansilo's" gesigneerd 1963 kopen? Bied vanaf 1!Nono Reinhold 1929- zeldzame kleine relief ets "graansilo's" gesigneerd 1963 kopen? Bied vanaf 1!Nono Reinhold 1929- zeldzame kleine relief ets "graansilo's" gesigneerd 1963 kopen? Bied vanaf 1!Nono Reinhold 1929- zeldzame kleine relief ets "graansilo's" gesigneerd 1963 kopen? Bied vanaf 1!Nono Reinhold 1929- zeldzame kleine relief ets "graansilo's" gesigneerd 1963 kopen? Bied vanaf 1!Nono Reinhold 1929- zeldzame kleine relief ets "graansilo's" gesigneerd 1963 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

3007 verkochte items
Alle items van deze verkoper (47)
  • Nono Reinhold (1929)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar :  Nono Reinhold ( 1929- )
Titel :  " graansilo's "

Oplage :  nummer 9 van 20
Datering :  1963
Medium / Techniek : kleurenets in relief
Maten :  6 x 8 cm  (litho) en 20 x 22 cm (ingelijst)
Gesigneerd : rechtsonder met potlood

Conditie : goed, klein vochtvlekje op passe partout

Nono Reinhold (1929, Haarlem) is een grafische kunstenares wier werk door vrijwel iedereen gewaardeerd kan worden. De leek wordt aangesproken door de picturale weergave, die meestal slechts licht geabstraheerd overkomt, plus het esthetische appel, terwijl de kenner ook aan de slag kan met de grote technische beheersing en de moeiteloze inbedding in de moderne kunst. Of het nu om het enigszins geometrische werk uit haar beginjaren gaat of om de vloeiende vormen die volgden, voor Reinhold staat een organische ontwikkeling immer voorop. Niet voor niets is de natuur vaak het uitgangspunt. Beïnvloed door baanbrekers in Parijs (waar ze ruim tien jaar woonde) en New York (twee jaar) alsmede door tal van reizen is de grafica erin geslaagd een onvervreemdbaar idioom te bereiken, dat al in veel musea te zien is. De laagdrempelige teksten, van de hand van Edy de Wilde en Andrea Müller-Schirmer, zijn in het Nederlands, Frans en Engels. Het boek bevat ook, eveneens vertaalde, gedichten van onder meer Lucebert, Simon Vinkenoog en vooral Bert Schierbeek. Afbeeldingen en teksten krijgen de ruimte die ze verdienen. Met catalogus en curriculum vitae.

Deze in beperkte oplage door Nono Reinhold vervaardigde zg relief ets is afkomstig uit de kunstverzameling van de Amerikaans / Nederlandse kunstenaar Sam Middleton (1928-2015). Wij zullen de komende tijd een groot deel van deze exclusieve collectie aanbieden.

Nono Reinhold (1929)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (112)

3007 verkochte items
Dit item is verkocht voor 103,00
Starttijd:30-04-2016 om 14:08
Eindtijd:14-05-2016 om 22:08
Biedingen (20)
Ems
14 mei / 17:49
€ 103
Lasceau
14 mei / 17:49
€ 101
Lasceau
14 mei / 13:50
€ 86
Ems
14 mei / 13:50
€ 81
Ems
14 mei / 13:40
€ 71
Lasceau
14 mei / 13:40
€ 66
Lasceau
14 mei / 13:23
€ 58
Ems
14 mei / 13:22
€ 53
Lasceau
14 mei / 13:22
€ 50
Ems
13 mei / 20:16
€ 31
Art2Have
11 mei / 23:13
€ 26
KunstkamerZuidoost
08 mei / 09:09
€ 21
Eleo
08 mei / 09:09
€ 19
KunstkamerZuidoost
08 mei / 09:08
€ 17
Eleo
08 mei / 09:08
€ 15
KunstkamerZuidoost
01 mei / 19:36
€ 13
Braamberg
01 mei / 19:36
€ 11
Braamberg
01 mei / 16:18
€ 7
Spiegeling
01 mei / 16:18
€ 5
Braamberg
30 apr. / 16:17
€ 1