Nono Reinhold - 5 kleuren ets -1983 + gesigneerd gedicht Bert Schierbeek - Verkocht

Nono Reinhold - 5 kleuren ets -1983 + gesigneerd gedicht Bert Schierbeek kopen? Bied vanaf 50!
Nono Reinhold - 5 kleuren ets -1983 + gesigneerd gedicht Bert Schierbeek kopen? Bied vanaf 50!Nono Reinhold - 5 kleuren ets -1983 + gesigneerd gedicht Bert Schierbeek kopen? Bied vanaf 50!Nono Reinhold - 5 kleuren ets -1983 + gesigneerd gedicht Bert Schierbeek kopen? Bied vanaf 50!Nono Reinhold - 5 kleuren ets -1983 + gesigneerd gedicht Bert Schierbeek kopen? Bied vanaf 50!Nono Reinhold - 5 kleuren ets -1983 + gesigneerd gedicht Bert Schierbeek kopen? Bied vanaf 50!
  • Nono Reinhold (1929)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageV/XXV

Mooie 5 kleuren ets van Nono Reinhold. Bij deze ets is een gedicht van Bert Schierbeek met de titel: "Voor Nono". Gedicht en ets zijn gesigneerd.  Nummer: V/XXV   Afmetingen blad: h50 x b65 cm. Afmetingen ets: h9,5 x b14,5 cm.

De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Nono Reinhold (1929)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (174)

5500 verkochte items
Alle items van deze verkoper (301)
65 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:01-09-2018 om 23:33
Eindtijd:02-10-2018 om 08:36
Smalko
01 okt. / 22:47
€ 50