Nono Reinhold - ets/aquatint - 1988 - met opdracht - Verkocht

Nono Reinhold - ets/aquatint - 1988 - met opdracht kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Nono Reinhold - ets/aquatint - 1988 - met opdracht kopen? Bied vanaf 50!Nono Reinhold - ets/aquatint - 1988 - met opdracht kopen? Bied vanaf 50!Nono Reinhold - ets/aquatint - 1988 - met opdracht kopen? Bied vanaf 50!Nono Reinhold - ets/aquatint - 1988 - met opdracht kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5415 verkochte items
Alle items van deze verkoper (314)
  • Nono Reinhold (1929)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige ets/aqutint van Nono Reinhold uit 1988. Nummer: Epr. d'essai. Afmetingen incl. passe-partout:  H40x b30 cm. Afmetingen voorstelling: H10,5 x b14 cm. Onder passe-partout staat titel geschreven met potlood: Le ciel, La terre et L'ombre. Ook staat daar een opdracht: Voor Debbie en Reuico, 17 februari 1996, Nono + Edy.  Conditie: in zeer goede staat. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.

ZZETS

Nono Reinhold (1929)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5415 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:14-09-2017 om 11:32
Eindtijd:25-09-2017 om 20:32
mdwilde1
22 sep. / 10:30
€ 50