Nono Reinhold - ets/aquatint - 2000 - met opdracht - Verkocht

Nono Reinhold - ets/aquatint - 2000 - met opdracht kopen? Bied vanaf 50!
Nono Reinhold - ets/aquatint - 2000 - met opdracht kopen? Bied vanaf 50!Nono Reinhold - ets/aquatint - 2000 - met opdracht kopen? Bied vanaf 50!Nono Reinhold - ets/aquatint - 2000 - met opdracht kopen? Bied vanaf 50!Nono Reinhold - ets/aquatint - 2000 - met opdracht kopen? Bied vanaf 50!Nono Reinhold - ets/aquatint - 2000 - met opdracht kopen? Bied vanaf 50!
  • Nono Reinhold (1929)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige ets/aqutint van Nono Reinhold uit 2000. Nummer: Epr. d'essai. Afmetingen incl. passe-partout:  H40x b30 cm. Afmetingen voorstelling: H10 x b15 cm. Onder passe-partout staat titel geschreven met potlood: zie foto.  Ook staat daar een opdracht: Voor Debora avec..... Nono.  Conditie: in goede staat. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.

ZZETS

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:14-10-2017 om 20:28
Eindtijd:20-10-2017 om 21:28
Fierce60
20 okt. / 16:34
€ 50