Noor Sternheim - Muilkorf

Noor Sternheim - Muilkorf kopen? Bied vanaf 80!
Noor Sternheim - Muilkorf kopen? Bied vanaf 80!Noor Sternheim - Muilkorf kopen? Bied vanaf 80!Noor Sternheim - Muilkorf kopen? Bied vanaf 80!Noor Sternheim - Muilkorf kopen? Bied vanaf 80!
  • Noor Sternheim (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2005
TechniekHandgekleurd
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst63 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Origineel gesigneerd , Olieverf op papier

Noor Sternheim (1943) was actief als kunstenaar van begin jaren '70 van de vorige eeuw tot circa 2016 en exposeerde regelmatig in binnen- en buitenland.

Haar werk is vaak een mengeling van figuratieve en abstracte elementen. Dikwijls spelen dieren of een hond of hondachtige vorm een rol in het thema van het werk. De dieren worden vaak gebruikt om een situatie uit te beelden waar eenieder zelf iets bij kan denken.

Noor maakte litho's en etsen maar ook veel gemengde technieken of olieverf zoals dit werk.

Aanvankelijk werkte zij in Alkmaar en later in Bergen (NH) waar zij deel uitmaakte van het kunstenaarsgezelschap Drukkerstroost. Drukkerstroost was met name actief in de jaren '80 en ' 90 van de vorige eeuw. Het waren beeldend kunstenaars die allemaal verbonden waren aan het KCB, Kunstenaars Centrum Bergen, die samen optrokken en regelmatig samen exposeerden. Hoewel het werk van de leden van Drukkerstroost allemaal op zijn eigen manier vernieuwend was, was er geen echte grote gemene deler in artistieke zin. Het betrof een groep kunstenaars met ieder een zeer eigen stijl.

Het werk is op passepartout gezet en verkeert in uitstekende conditie.
prijs exclusief verzending
werk is in uitstekende conditie en bevindt zich in een houten lijst met glas

Noor Sternheim (1943)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  redborough
Lid sinds 2021
0 verkochte items
83 cm
63 cm
50 cm
40 cm
Starttijd27-11-2022 om 0:03
Eindtijd6-12-2022 om 21:42
Openingsbod € 80
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland