Norbert Buchsbaum - Gelatine zilverdruk - 1986 - 'Stones in Le Gardon' - Gesigneerd - Verkocht

Norbert Buchsbaum - Gelatine zilverdruk - 1986 - 'Stones in Le Gardon' - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Norbert Buchsbaum - Gelatine zilverdruk - 1986 - 'Stones in Le Gardon' - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 55!Norbert Buchsbaum - Gelatine zilverdruk - 1986 - 'Stones in Le Gardon' - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 55!Norbert Buchsbaum - Gelatine zilverdruk - 1986 - 'Stones in Le Gardon' - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 55!Norbert Buchsbaum - Gelatine zilverdruk - 1986 - 'Stones in Le Gardon' - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 55!Norbert Buchsbaum - Gelatine zilverdruk - 1986 - 'Stones in Le Gardon' - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 55!Norbert Buchsbaum - Gelatine zilverdruk - 1986 - 'Stones in Le Gardon' - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 55!Norbert Buchsbaum - Gelatine zilverdruk - 1986 - 'Stones in Le Gardon' - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 55!Norbert Buchsbaum - Gelatine zilverdruk - 1986 - 'Stones in Le Gardon' - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  in2art
FA. (35)

712 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
  • Norbert Buchsbaum (1925-1998)
TypeFotografie
Jaartal1986
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Uniek werk van Norbert Buchsbaum ( Dichter, uitgever, fotograaf. Geboren: 8 januari 1925, Den Haag. Gestorven: 18 april 1998, Nice).
Gelatine zilverdruk uit 1986.
Gekleefd op dik papier.
Totale afmeting: 60x50 cm.
Gesigneerd en getiteld buiten de plaat.
Titel: 'Stones in Le Gardon'
Op de achterzijde: Titel+ datum 19/02/1986

Norbert Buchsbaum heeft tijdens de Tweede Wereldoorlog verschillende concentratiekampen overleefd. Hij werd steeds meer gepassioneerd door fotografie. Zijn zwart-wit landschapsfotografie, gemaakt tijdens zijn wereldreizen in 1979, is een bewijs van zijn kennis over de geschiedenis van de fotografie. Hij toont verder zijn voorname vaardigheden en kennis door prints van hoge kwaliteit. In de tweede helft van de jaren 70 presenteerde Buchsbaum werken van gerenommeerde buitenlandse en Nederlandse fotografen. Met zijn werk heeft Buchsbaum bijgedragen aan een professioneler en internationaler klimaat in de Nederlandse fotografie.

Norbert Buchsbaum (1925-1998)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  in2art
FA. (35)

712 verkochte items
37 cm
45 cm
Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-05-2022 om 09:29
Eindtijd:05-06-2022 om 13:35
Minimalist121
04 jun. / 13:19
€ 45