Nordisk Design, Zilveren ronde schaal met handvaten op voet

Nordisk Design, Zilveren ronde schaal met handvaten op voet kopen? Bied vanaf 20!

Bijzondere Uitgaves

Verkoopprijs: € 35,00

Nordisk Design, Zilveren ronde schaal met handvaten op voet kopen? Bied vanaf 20!Nordisk Design, Zilveren ronde schaal met handvaten op voet kopen? Bied vanaf 20!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  woerro
FA. (31)

1848 verkochte items
  • Ongespecificeerd
TypeBijzondere Uitgaves

Zilveren ronde schaal met twee hertenkoppen met gewei als handvaten, de schaal staat op een voet. In prima onbeschadigde staat, de schaal is aan de onderzijde gemerkt met een sticker. Niet voorzien van een zilvermerk.

Afmetingen; 12 cm hoog en 13,3 cm in diameter.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  woerro
FA. (31)

1848 verkochte items

Dit item is verkocht voor 35,00

Starttijd:20-08-2014 om 00:06
Eindtijd:25-08-2014 om 00:06

Biedingen (4):

Htdegraaf
24 aug. / 13:26
€ 35
gjnijlandjr
23 aug. / 23:12
€ 30
Htdegraaf
23 aug. / 22:10
€ 25
gjnijlandjr
23 aug. / 20:24
€ 20