Norma Bessouet - "Vrouw met rat" - Kleurets, Ingelijst - Verkocht

Norma Bessouet - "Vrouw met rat" - Kleurets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!
Norma Bessouet - "Vrouw met rat" - Kleurets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!Norma Bessouet - "Vrouw met rat" - Kleurets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!Norma Bessouet - "Vrouw met rat" - Kleurets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!Norma Bessouet - "Vrouw met rat" - Kleurets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!Norma Bessouet - "Vrouw met rat" - Kleurets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!Norma Bessouet - "Vrouw met rat" - Kleurets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!
  • Norma Bessouet (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlSurrealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen28 cm x 31 cm (h x b)
Lijst66.5 cm x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
JC 404
Norma Bessouet
"Vrouw met rat"
ets
28 x 31 cm
66,5 x 51,5 cm
Verzendkosten zijn 20 euro

Norma Bessouet (October 15, 1940 – 11 June 2018) was an Argentine painter and sculptor. Bessouet's work focused primarily around portraits, domesticity and the female nude. Her paintings were abstract in their style and she also created equally as abstract wooden dolls.
Voor de conditie van het werk, zie foto’s.
Verzending van het kunstwerk is alleen mogelijk in overleg.  Gratis ophalen mogelijk in Breda of Amsterdam. Voor meer informatie of een vraag kunt u altijd een bericht sturen.

Norma Bessouet (1939)

Argentijns Argentijns

Geplaatst door  daanj
FA. (28)

463 verkochte items
Alle items van deze verkoper (37)
51.5 cm
66.5 cm
31 cm
28 cm
Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:21-07-2019 om 21:38
Eindtijd:28-07-2019 om 21:37
bennyk
28 jul. / 21:18
€ 55