Norma Kroonenberg : Handgesigneerde kleurenlitho - Verkocht

Norma Kroonenberg : Handgesigneerde kleurenlitho kopen? Bied vanaf 40!
Norma Kroonenberg : Handgesigneerde kleurenlitho kopen? Bied vanaf 40!Norma Kroonenberg : Handgesigneerde kleurenlitho kopen? Bied vanaf 40!Norma Kroonenberg : Handgesigneerde kleurenlitho kopen? Bied vanaf 40!Norma Kroonenberg : Handgesigneerde kleurenlitho kopen? Bied vanaf 40!
  • Norma Kroonenberg
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenlitho. Ingelijst : ja, met glas. Gesigneerd : ja, r.o.met potlood. Genummerd : ja, l.o.met potlood 5/20 1991. Titel : nee, maar wel de volgende tekst ' Om 7 uur vanmorgen opgestaan om op mijn racefiets te rijden '. Maten : Blad 60 x 60 cm en beeld 39 x 37 cm.

Prijs is excl verzendkosten.

Norma Kroonenberg

Geplaatst door  Drost260
FA. (3)

204 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:30-04-2017 om 16:54
Eindtijd:07-05-2017 om 16:54
WMA
02 mei / 00:24
€ 40