Novy Bor - Gert Bullée - glaskunstbeursjaarobject 2015

Novy Bor - Gert Bullée - glaskunstbeursjaarobject 2015 kopen? Bied vanaf 100!
Novy Bor - Gert Bullée - glaskunstbeursjaarobject 2015 kopen? Bied vanaf 100!Novy Bor - Gert Bullée - glaskunstbeursjaarobject 2015 kopen? Bied vanaf 100!Novy Bor - Gert Bullée - glaskunstbeursjaarobject 2015 kopen? Bied vanaf 100!Novy Bor - Gert Bullée - glaskunstbeursjaarobject 2015 kopen? Bied vanaf 100!Novy Bor - Gert Bullée - glaskunstbeursjaarobject 2015 kopen? Bied vanaf 100!Novy Bor - Gert Bullée - glaskunstbeursjaarobject 2015 kopen? Bied vanaf 100!
  • Novy Bor
TypeGlas / Keramiek
Jaartal2015
Afmetingen8 cm x 15 cm x 15 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd
Glaskunstbeurs jaarobject 2015 getiteld Solid. Ontwerp Gert Bullée, uitvoering Marek Bartko Novy Bor.

Wordt geleverd met originele verpakking, certificaat en catalogus beurs.

Novy Bor

Tsjechisch Tsjechisch Alle items van deze designer (2)

Geplaatst door  Depot_Leerdam
FA. (12)

128 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
15
8
15
Starttijd:19-01-2023 om 10:51
Eindtijd:29-01-2023 om 20:01
Openingsbod € 100
ObjectlocatieLeerdam,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa