Herman Krikhaar - Zeefdruk: "l'amour pour" - 1995
Corneille - Zeefdruk: Noord- Holland - 2004
Bernard Aubertin - Voiture Brûlé - 2009
Kees van Bohemen - Litho: Els - 1978
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kleurets, potlood gesigneerd en gedateerd '58 rechtsonder. Eigen druk linksonder.
Beeldmaat 31 x 25 cm. Ingelijst.
Starttijd | 4-1-2015 om 17:21 |
Eindtijd | 16-1-2015 om 17:21 |