Ode aan België

Ode aan België kopen? Bied vanaf 350!
Ode aan België kopen? Bied vanaf 350!Ode aan België kopen? Bied vanaf 350!

Geplaatst door  Giete

0 verkochte items
  • Gerrit Westerveld (1949)
GesigneerdHandgesigneerd

Ode aan Belgie  Zeefdruk

Gesigneerd en genummerd :  22/30  '84

Een prachtige zeefdruk gebaseerd op het minmialisme in de grafische vormgeving.

DE CONTOUREN EN DE KLEUREN VAN BELGIE

zijn in deze zeefdruk verwerkt.

Gerrit Westerveld, in 1949 geboren te Arnhem, genoott zijn opleiding aan de academie fine arts & design te Arnhem.

In 2001 ontivng hij de Sakko - prijs voor Kunsten en Letteren 2001

Starttijd:16-03-2016 om 11:28
Eindtijd:30-03-2016 om 12:28
Openingsbod€ 350
ObjectlocatieNederland