Fraaie collage uit 2012 van de Amsterdamse kunstenaar Olaf van der Beek. Het gaat om een papiercollage geplakt op een papieren ondergrond.
De collage heeft de titel ‘Jazzcombo nr 3’ en is op het werk gesigneerd en gedateerd. Op de achterzijde de titel en de gegevens van de kunstenaar.
Het werk is in goede conditie. De lijst is beschadigd aan de rechterbovenzijde.
Vanwege de beschadiging van de omlijsting is het werk beter af te halen.
Zeer Goed
Werk zelf heeft geen beschadigingen. De lijst moet worden hersteld.
Tot 10 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 30,00
€ 30,00
Europese Unie
€ 30,00
Extra