Olav Slingerland - Bebouwde kom - Verkocht

Olav Slingerland - Bebouwde kom kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Olav Slingerland - Bebouwde kom kopen? Bied vanaf 10!Olav Slingerland - Bebouwde kom kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  mplein
FA. (19)

Lid sinds 2017
409 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Olav Slingerland (1969)
TypeBeeld / Object
TechniekKeramiek
Afmetingen14 cm x 25 cm x 25 cm (h x b x d)
Gewicht1000 gram
GesigneerdHandgesigneerd
Schaal van Nederlandse ontwerper Olav Slingerland 'Bebouwde kom'
Deze witte ‘Bebouwde Kom’ van keramiek is met de hand gegoten en -afgewerkt. De kom heeft een rand met daarop kleine huisjes in de kleuren oranje, goud en verschillende tinten rood en blauw en geeft een knipoog naar huiselijkheid. Een origineel cadeau voor een bijzondere levensgebeurtenis, zoals een nieuw huis of samenwonen.
Schaal heeft kleine beschadiging zie foto 2

Zelfproducerend ontwerper Olav Slingerland werkt dagelijks aan zijn creatieve, zelf gegoten keramische schalen, kommen en vazen.Hij studeerde aan de Design Academy Eindhoven.
Keramiek van Olav Slingerland kenmerkt zich door organische vormen welke hij uitstekend weet te combineren met industriële details. Hiermee creëert hij verrassende contrasten in zijn werk. Keramiek van Olav Slingerland is geïnspireerd op het leven, in de breedste zin van het woord. Slingerland probeert met zijn keramiek te verrassen en blij te maken, wat voortkomt uit zijn levendige karakter. Daarom staat toegankelijkheid ook centraal in zijn ontwerpen. Dit uit zich in vloeiende vormen en kleuren die gemakkelijk te combineren zijn met diverse interieurs.
ConditieRedelijk

Schaal heeft chip aan rand, zie foto 2

Olav Slingerland (1969)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  mplein
FA. (19)

Lid sinds 2017
409 verkochte items
25
14
25
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:03-09-2018 om 15:38
Eindtijd:09-09-2018 om 21:11
PPvdW
09 sep. / 14:46
€ 10