Olga Colje, origineel olieverf op linnen, titel: good morning II - Verkocht

Olga Colje, origineel olieverf op linnen, titel: good morning II kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 150,00

Olga Colje, origineel olieverf op linnen, titel: good morning II kopen? Bied vanaf 150!Olga Colje, origineel olieverf op linnen, titel: good morning II kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Olga Colje (1945)

Titel: Good morning II

Jaartal: 2003
Afmetingen beeld: h. 100 cm x b. 70 cm
Gesigneerd: ja, rechtsonder
Oplage: Origineel
Ingelijst: nee

Materiaal: olieverf op linnen
Conditie: Nieuwstaat
Ophalen: U kunt het werk ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle. De inlijsting kunnen we ook voor u verzorgen

Olga Colje (1945)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:30-01-2015 om 16:04
Eindtijd:06-02-2015 om 16:04
Milosha
06 feb. / 14:28
€ 150