Olieverf op doek, geabstraheerde voorstelling - gesigneerd - Verkocht

Olieverf op doek, geabstraheerde voorstelling - gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Olieverf op doek, geabstraheerde voorstelling - gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!Olieverf op doek, geabstraheerde voorstelling - gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Obe
FA. (10)

588 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Ongespecificeerd
Schilderij, olieverf op doek, met geabstraheerde voorstelling.
Het is rechtsonder gesigneerd met een monogram en het jaartal '70.
Het werk verkeert in een prima staat, afgezien van twee kleine gaatjes in het doek.

De afmetingen zijn 86x50 cm

Voor schilderijen en ander ingelijst werk geldt het volgende: bij verzending kan ik geen garanties geven op het heel overkomen van het glas van een lijst, wel zal ik mijn uiterste best doen het werk  zo goed mogeljik te verpakken. Kleine gebreken aan de lijst in de vorm van stootplekjes en krassen vermeld ik niet.
Gebreken aan het werk zelf vermeld ik vanzelfsprekend wel!

U kunt het werk afhalen of het kan goed verpakt verzonden worden.
Verzendkosten voor dit werk bedragen 10 euro.
Bij de aankoop van meerdere items van mij zal ik uiteraard altijd proberen zoveel mogelijk objecten samen te voegen tot één pakket.

Vooraf bezichtigen is mogelijk, mail voor een afspraak.
U bent van harte welkom!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Obe
FA. (10)

588 verkochte items
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:20-12-2013 om 23:07
Eindtijd:02-01-2014 om 23:07
8438
30 dec. / 16:07
€ 20