Olieverf op paneel. - Verkocht

Olieverf op paneel. kopen? Bied vanaf 35!
Olieverf op paneel. kopen? Bied vanaf 35!Olieverf op paneel. kopen? Bied vanaf 35!
  • H. Broekman

Landschap met boerderijtje

Olieverf op paneel

In lijst

Formaat 30 x 37 cm.

Gesigneerd

In zeer goede staat

Verzendkosten € 10,-

Afhalen mogelijk.

H. Broekman

Geplaatst door  Goedgeluk
FA. (8)

182 verkochte items
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:15-05-2014 om 22:16
Eindtijd:25-05-2014 om 22:16
Kunstkijker
24 mei / 23:23
€ 35