Olieverf op papier , compleet ingelijst - Verkocht

Olieverf op papier , compleet ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 55,00

Sandrik Scarella

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Sandrik Scarella

Wegens toekomstige sluiting van mijn galerie/lijstenmakerij ruim ik op:

Schilderij van olieverf op papier van de Franse kunstenaar Scarella.

afmeting ong 50 x 70 cm , ingelijst in een houten lijst met dubbel passe-partout

Winkelwaarde €  395,00

Ophalen in Uitgeest

Versturen: met eigen vervoerder, gaat mee met de route van de lijstengroothandel, daardoor blijven de kosten laag en het vervoer gaat secuur.

kosten koper € 25,00 met uitzondering van de waddeneilanden en limburg

Sandrik Scarella

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:26-09-2014 om 00:20
Eindtijd:10-10-2014 om 00:20
Biedingen (2)
duit77
09 okt. / 15:20
€ 55
GeorgoMartini
27 sep. / 16:32
€ 50