Olieverf schilderij Edzard Willem Koning (1869-1954), Bruggetje in landschap.

Olieverf schilderij Edzard Willem Koning (1869-1954), Bruggetje in landschap.    kopen? Bied vanaf 230!
Olieverf schilderij Edzard Willem Koning (1869-1954), Bruggetje in landschap.    kopen? Bied vanaf 230!Olieverf schilderij Edzard Willem Koning (1869-1954), Bruggetje in landschap.    kopen? Bied vanaf 230!Olieverf schilderij Edzard Willem Koning (1869-1954), Bruggetje in landschap.    kopen? Bied vanaf 230!Olieverf schilderij Edzard Willem Koning (1869-1954), Bruggetje in landschap.    kopen? Bied vanaf 230!

Geplaatst door  ammdeboer

1 verkochte items
  • Edzard Koning (1869-1954)

Schilderij E.W. (Edzard Willem) Koning, Olieverf op doek. Afmetingen: 40x50 cm. Titel: bruggetje in landschap met bomen. Gesigneerd.

Ophalen mogelijk zonder bijkomende kosten, verzenden € 6,95. V

erzekerd 9,00.

Winschoten 1869 Den Haag 1954 Na zijn opleiding aan de academie in Den Haag maakte Koning enkele reizen, onder andere naar Normandië en Parijs. Via zijn broer Arnold Koning maakte hij daar kennis met Theo van Gogh. Koning stelt zijn werk voor het eerst ten toon in 1907 in het gebouw van Het Kunstlievend Genootschap Pictura in Groningen. Hij is vooral bekend geworden vanwege zijn bijdrage aan de Verkade-albums en zijn litho's voor van Van Eedens De kleine Johannes. Hij wordt beschouwd als navolger van de Haagse School. Hij woonde en werkte ook veel in Nunspeet, waar een park naar hem is vernoemd. Koning was lid van Arti et Amicitiae, Pulchri Studio, de Haagse Kunstkring, Schilder- en Tekengenootschap Harderwijk en St. Lucas(Amsterdam). Werk van Koning is in bezit van Kröller-Müller Museum. Bron ; rkd , wikipedia , scheen

Starttijd:15-08-2015 om 13:53
Eindtijd:24-08-2015 om 13:53
Openingsbod€ 230
ObjectlocatieNederland