Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverfschilderijen - 4 stuks stilleven - waaronder Brekelmans - Verkocht

Olieverfschilderijen - 4 stuks stilleven - waaronder Brekelmans kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,00

Olieverfschilderijen - 4 stuks stilleven - waaronder Brekelmans kopen? Bied vanaf 1!Olieverfschilderijen - 4 stuks stilleven - waaronder Brekelmans kopen? Bied vanaf 1!Olieverfschilderijen - 4 stuks stilleven - waaronder Brekelmans kopen? Bied vanaf 1!Olieverfschilderijen - 4 stuks stilleven - waaronder Brekelmans kopen? Bied vanaf 1!Olieverfschilderijen - 4 stuks stilleven - waaronder Brekelmans kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Obe
FA. (10)

588 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

Vier stillevens, allen olieverf op paneel en netjes gelijst.
Twee zijn er gesigneerd 'Brekelmans', welke kunstenaar Brekelmans dit is, is mij niet bekend (er zijn er meerdere)
Een andere is gesigneerd, maar onleesbaar en het laatste werk is niet gesigneerd.

Maten van allen ca. 30x40 cm

Wordt alleen verzonden, kosten 10 euro

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(42)
Geplaatst door  Obe
FA. (10)

588 verkochte items
Dit item is verkocht voor 3,00
Starttijd:21-06-2016 om 16:53
Eindtijd:26-06-2016 om 16:53
Biedingen (2)
CWM
24 jun. / 21:33
€ 3
23984
21 jun. / 16:54
€ 1