Olivier Beijn - zonder titel

Olivier Beijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 32!
Olivier Beijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 32!Olivier Beijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 32!Olivier Beijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 32!Olivier Beijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 32!Olivier Beijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 32!Olivier Beijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 32!Olivier Beijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 32!Olivier Beijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 32!Olivier Beijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 32!Olivier Beijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 32!Olivier Beijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 32!
  • Olivier Beijn (1978)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen66 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage6
Conditie: uitstekend. Licht vlekje bovenkant vel, zie foto.
Editie: 1/6.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.
Gecombineerde verzending eventueel mogelijk.

Olivier Beijn (1978)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28)

Lid sinds 2017
1512 verkochte items
Alle items van deze verkoper (83)
50 cm
66 cm
Starttijd:23-10-2022 om 22:57
Eindtijd:01-11-2022 om 20:56
Openingsbod € 32
ObjectlocatieNuenen,  Nederland
VerzendingWereldwijd