OLIVIER ZLATKU - CANNES, grote warme, zomerse lithografie, handgesigneerd - Verkocht

OLIVIER ZLATKU - CANNES, grote warme, zomerse lithografie, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

Olivier Zlatku

Geplaatst door  Phylos
FA. (1)

183 verkochte items
  • Olivier Zlatku
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

**** WINTER SALE ****

Olivier Zlatku - Cannes

Kenmerkende grote kleuren lithografie op zwaar art-paper

Warme zomerse Mediterrane impressie

Handgesigneerd en genummerd E.A. (Epreuve Artiste) door kunstenaar, oplage 390 + EA

In zeer goede staat, nooit ingelijst geweest

Grootte: blad: 75,0 x 55,0 cm, motief: 60,0 x 40,0 cm

Bieden vanaf 1 euro, geen minimumprijs!

Wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend en verzekerd verzonden

Olivier Zlatku

Geplaatst door  Phylos
FA. (1)

183 verkochte items
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:25-01-2016 om 16:40
Eindtijd:07-02-2016 om 21:40
Biedingen (3)
Hansk
07 feb. / 21:16
€ 5
11556
07 feb. / 21:16
€ 3
11556
25 jan. / 20:26
€ 1