Omar Basalmah - Omar Basalmah - Javaans landschap, olieverf op doek (bijzonder formaat) - Verkocht

Omar Basalmah - Javaans landschap, olieverf op doek (bijzonder formaat) kopen? Bied vanaf 40!

Omar Basalmah - Javaans landschap, olieverf op doek (bijzonder formaat) kopen? Bied vanaf 40!Omar Basalmah - Javaans landschap, olieverf op doek (bijzonder formaat) kopen? Bied vanaf 40!Omar Basalmah - Javaans landschap, olieverf op doek (bijzonder formaat) kopen? Bied vanaf 40!Omar Basalmah - Javaans landschap, olieverf op doek (bijzonder formaat) kopen? Bied vanaf 40!Omar Basalmah - Javaans landschap, olieverf op doek (bijzonder formaat) kopen? Bied vanaf 40!Omar Basalmah - Javaans landschap, olieverf op doek (bijzonder formaat) kopen? Bied vanaf 40!
  • Omar Basalmah (1912-1985)

Mooi geschilderd panorama op Java door Omar Basalmah (Indonesische school). Olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd (1977).  Bijzonder formaat, in zeer goede staat.

Afmetingen: 98cm x 24cm (doek)

Werk moet bij aankoop worden opgehaald in Diemen vanwege formaat en kwetsbaarheid. Brengen rondom Amsterdam is eventueel mogelijk in overleg.

Omar Basalmah (1912-1985) werd geboren te Bandung. Hij werd beïnvloed door onder meer de schilder Ernest Dezentjé en werkte samen met Adrianus Wilhelmus (Arie) Smit.

Basalmah is een van de schilders die gerekend kan worden tot de Indische school. Deze Indonesische kunststroming ontstond gedurende de periode van de Nederlandse bezetting en werd door schilders als Basalmah gecontinueerd na de Onafhankelijkheid.

Omar Basalmah (1912-1985)

Geplaatst door  Rosser
1025 verkochte items
Alle items van deze verkoper (217)

Starttijd5-7-2015 om 15:02
Eindtijd18-7-2015 om 21:02