Omar Basalmah - Panorama rond Telaga Patengan, olieverf op doek - Verkocht

Omar Basalmah - Panorama rond Telaga Patengan, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 40!
Omar Basalmah - Panorama rond Telaga Patengan, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 40!Omar Basalmah - Panorama rond Telaga Patengan, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 40!Omar Basalmah - Panorama rond Telaga Patengan, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 40!Omar Basalmah - Panorama rond Telaga Patengan, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 40!Omar Basalmah - Panorama rond Telaga Patengan, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 40!Omar Basalmah - Panorama rond Telaga Patengan, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 40!Omar Basalmah - Panorama rond Telaga Patengan, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 40!Omar Basalmah - Panorama rond Telaga Patengan, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 40!Omar Basalmah - Panorama rond Telaga Patengan, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 40!
  • Omar Basalmah (1912-1985)
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 cm x 75 cm (h x b)
Lijst32 cm x 81.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Omar Basalmah (1912-1985) werd geboren te Bandung. Hij werd beïnvloed door onder meer de schilder Ernest Dezentjé en werkte samen met Adrianus Wilhelmus (Arie) Smit.

Basalmah is een van de schilders die gerekend kan worden tot de Indische school. Deze Indonesische kunststroming ontstond gedurende de periode van de Nederlandse bezetting en werd door schilders als Basalmah gecontinueerd na de Onafhankelijkheid.

Goed.

Omar Basalmah (1912-1985)

Alle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  duif
FA. (48)

Lid sinds 2018
1469 verkochte items
Alle items van deze verkoper (144)
81.5 cm
32 cm
75 cm
25 cm
Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-10-2021 om 23:58
Eindtijd:21-11-2021 om 16:34
Balbiani
20 nov. / 03:18
€ 40