Omer Coppens - Stadsgezicht van Brugge - Verkocht

Omer Coppens - Stadsgezicht van Brugge kopen? Bied vanaf 12!
Omer Coppens - Stadsgezicht van Brugge kopen? Bied vanaf 12!Omer Coppens - Stadsgezicht van Brugge kopen? Bied vanaf 12!Omer Coppens - Stadsgezicht van Brugge kopen? Bied vanaf 12!Omer Coppens - Stadsgezicht van Brugge kopen? Bied vanaf 12!Omer Coppens - Stadsgezicht van Brugge kopen? Bied vanaf 12!
  • Omer Coppens (1864-1926)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen15 cm x 17 cm (h x b)
Lijst26 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage350
Netjes ingelijste ets. Papier met watermerk, Handmatig gesigneerd. Gekocht in Brugge bij Maison Leon SMALLE.
Het is een keurig object geen schade geen breuk geen ….

Omer Coppens (1864-1926)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  NancyKui57
FA. (1)

Lid sinds 2023
1 verkochte items
32.5 cm
26 cm
17 cm
15 cm
Dit item is verkocht voor 13,80 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-01-2023 om 13:47
Eindtijd:25-01-2023 om 21:59
3bravo
25 jan. / 21:50
€ 12