Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend, ets, beren in de dierentuin - Verkocht

Onbekend, ets, beren in de dierentuin kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 15,00

Onbekend, ets, beren in de dierentuin kopen? Bied vanaf 1!Onbekend, ets, beren in de dierentuin kopen? Bied vanaf 1!Onbekend, ets, beren in de dierentuin kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  KunstkamerZuidoost
FA. (16)

641 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
GesigneerdHandgesigneerd

Leuke ets van onbekende maker.

Signatuur: in potlood rechtsonder.

Zichtmaat: 33 bij 28 cm.

Afmeting inclusief passe-partout en lijst: 51 bij 41 cm.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(38)
FA. (16)

641 verkochte items
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:08-11-2015 om 15:29
Eindtijd:22-11-2015 om 17:29
Biedingen (8)
Macky
22 nov. / 13:05
€ 15
lenteman
21 nov. / 09:57
€ 13
Macky
21 nov. / 09:57
€ 12
Macky
16 nov. / 01:23
€ 9
NeoGeo
16 nov. / 01:15
€ 7
Macky
16 nov. / 01:14
€ 5
NeoGeo
16 nov. / 01:14
€ 3
Macky
14 nov. / 11:04
€ 1