Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend gesigneerd: Acryl op papier, Z.T. - Ingelijst

Onbekend gesigneerd: Acryl op papier, Z.T. - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Onbekend gesigneerd: Acryl op papier, Z.T. - Ingelijst

Verkoopprijs: € 5,00

Onbekend gesigneerd: Acryl op papier, Z.T. - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Onbekend gesigneerd: Acryl op papier, Z.T. - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Onbekend gesigneerd: Acryl op papier, Z.T. - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (228)

28128 verkochte items
Alle items van deze verkoper (39)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

Titel: Z.T.
Jaartal: 2001
Afmetingen lijst:  73 cm x 73 cm
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Acryl op papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst
Conditie kunstwerk: In zeer goede staat

Administratieve code:

QQRA

Dit item is verkocht voor 5,00

Starttijd:10-05-2017 om 12:47
Eindtijd:21-05-2017 om 12:47

Biedingen (4):

11556
15 mei / 17:09
€ 5
nelius
15 mei / 17:09
€ 5
11556
13 mei / 12:54
€ 3
Keesssr
11 mei / 12:06
€ 1