Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend: Kleurenlitho, Koning - Verkocht

Onbekend: Kleurenlitho, Koning kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Onbekend: Kleurenlitho, Koning kopen? Bied vanaf 35!Onbekend: Kleurenlitho, Koning kopen? Bied vanaf 35!Onbekend: Kleurenlitho, Koning kopen? Bied vanaf 35!Onbekend: Kleurenlitho, Koning kopen? Bied vanaf 35!Onbekend: Kleurenlitho, Koning kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Akke
FA. (25)

419 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
GesigneerdHandgesigneerd

Apart werk.

Onduidelijk gesigneerd.

No. 14 van 20

Op karton geplakt.

Afmeting 40x32cm

Afbeelding goede staat. Wel wat vegen.

Zie foto's voor kwaliteit.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(42)
Geplaatst door  Akke
FA. (25)

419 verkochte items
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:10-09-2016 om 15:30
Eindtijd:17-09-2016 om 15:30
huubM
17 sep. / 13:15
€ 35