Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend kunstenaar, Olieverf op doek, Hoeve landschap

Onbekend kunstenaar, Olieverf op doek, Hoeve landschap kopen? Bied vanaf 1!

Onbekend kunstenaar, Olieverf op doek, Hoeve landschap

Verkoopprijs: € 1,00

Onbekend kunstenaar, Olieverf op doek, Hoeve landschap kopen? Bied vanaf 1!Onbekend kunstenaar, Olieverf op doek, Hoeve landschap kopen? Bied vanaf 1!Onbekend kunstenaar, Olieverf op doek, Hoeve landschap kopen? Bied vanaf 1!Onbekend kunstenaar, Olieverf op doek, Hoeve landschap kopen? Bied vanaf 1!Onbekend kunstenaar, Olieverf op doek, Hoeve landschap kopen? Bied vanaf 1!Onbekend kunstenaar, Olieverf op doek, Hoeve landschap kopen? Bied vanaf 1!Onbekend kunstenaar, Olieverf op doek, Hoeve landschap kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Artfoux
FA. (2)

Lid sinds 2018
14 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

Onbekend kunstenaar

Olieverf op doek

Hoeve landschap

Afm : 62 cm x 52 cm // 50 cm x 40 cm

Het werk dateert van begind 20 ste eeuw.

Realistische weergave met oogstrelende kleuren.

Onleesbaar gesigneerd.

Aangetekende verzending; kan ook afgehaald worden te Antwerpen

Dit item is verkocht voor 1,00

Starttijd:14-04-2018 om 20:19
Eindtijd:21-04-2018 om 20:24

WvanderPlas
21 apr. / 20:19
€ 1