Niet of onleesbaar gesigneerd - onbekend kunstenaar - olieverf op paneel - landelijk interieur

onbekend kunstenaar - olieverf op paneel - landelijk interieur kopen? Bied vanaf 1!

onbekend kunstenaar - olieverf op paneel - landelijk interieur

Verkoopprijs: € 25,00

onbekend kunstenaar - olieverf op paneel - landelijk interieur kopen? Bied vanaf 1!onbekend kunstenaar - olieverf op paneel - landelijk interieur kopen? Bied vanaf 1!onbekend kunstenaar - olieverf op paneel - landelijk interieur kopen? Bied vanaf 1!onbekend kunstenaar - olieverf op paneel - landelijk interieur kopen? Bied vanaf 1!onbekend kunstenaar - olieverf op paneel - landelijk interieur kopen? Bied vanaf 1!onbekend kunstenaar - olieverf op paneel - landelijk interieur kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kerselaar80
FA. (3)

Lid sinds 2018
19 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

schilderij van onbekend kunstenaar

periode 1950 - 1960

olieverf op eiken paneel

stelt een landelijk interieur voor

is in zeer goede staat

ingekaderd met eiken kader

afmetingen: 40cmX33cm

aangetekend en verzekerde verzending

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:16-04-2018 om 16:48
Eindtijd:20-04-2018 om 20:48

Biedingen (12):

fernando
20 apr. / 20:32
€ 25
Aapeloekie
20 apr. / 15:17
€ 20
medjansen
20 apr. / 15:17
€ 19
Aapeloekie
19 apr. / 10:45
€ 17
fernando
19 apr. / 10:45
€ 15
Aapeloekie
19 apr. / 10:44
€ 13
fernando
19 apr. / 10:44
€ 11
Aapeloekie
19 apr. / 00:01
€ 9
fernando
17 apr. / 16:59
€ 7
trapjeop
17 apr. / 16:59
€ 5
fernando
17 apr. / 16:59
€ 3
trapjeop
16 apr. / 22:19
€ 1