Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend kunstenaar, Olieverf op paneel, Paardenschilderij

Onbekend kunstenaar, Olieverf op paneel, Paardenschilderij kopen? Bied vanaf 1!

Onbekend kunstenaar, Olieverf op paneel, Paardenschilderij

Verkoopprijs: € 95,00

Onbekend kunstenaar, Olieverf op paneel, Paardenschilderij kopen? Bied vanaf 1!Onbekend kunstenaar, Olieverf op paneel, Paardenschilderij kopen? Bied vanaf 1!Onbekend kunstenaar, Olieverf op paneel, Paardenschilderij kopen? Bied vanaf 1!Onbekend kunstenaar, Olieverf op paneel, Paardenschilderij kopen? Bied vanaf 1!Onbekend kunstenaar, Olieverf op paneel, Paardenschilderij kopen? Bied vanaf 1!Onbekend kunstenaar, Olieverf op paneel, Paardenschilderij kopen? Bied vanaf 1!Onbekend kunstenaar, Olieverf op paneel, Paardenschilderij kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Artfoux
FA. (2)

Lid sinds 2018
14 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

Onbekend kunstenaar

Olieverf op paneel - Dolpyntechniek, laag op laag.

Afm : 70 cm x 60 cm // 50 cm x 40 cm

Onleesbaar gesigneerd

In perfecte staat en ingekaderd in bronskleurige gesculpteerde kader

Aangetekende en verzekerde verzending / kan ook afgehaald worden te antwerpen.

Prachtig schilderij!

Dit item is verkocht voor 95,00

Starttijd:13-04-2018 om 19:33
Eindtijd:20-04-2018 om 19:33

Biedingen (25):

Anho
14 apr. / 20:14
€ 95
JanBos
14 apr. / 19:39
€ 90
Anho
14 apr. / 19:39
€ 85
JanBos
14 apr. / 19:39
€ 80
Anho
14 apr. / 19:39
€ 75
JanBos
14 apr. / 19:39
€ 70
Anho
14 apr. / 19:39
€ 65
JanBos
14 apr. / 19:39
€ 60
Anho
14 apr. / 19:38
€ 55
JanBos
14 apr. / 19:38
€ 50
Anho
14 apr. / 19:38
€ 45
JanBos
14 apr. / 19:38
€ 40
Anho
14 apr. / 18:52
€ 35
Snuffel70
14 apr. / 07:24
€ 30
JanBos
14 apr. / 07:24
€ 25
JanBos
14 apr. / 07:24
€ 19
Snuffel70
14 apr. / 07:24
€ 17
JanBos
14 apr. / 07:24
€ 15
Snuffel70
14 apr. / 07:24
€ 13
JanBos
13 apr. / 21:01
€ 11
Snuffel70
13 apr. / 21:01
€ 9
JanBos
13 apr. / 21:01
€ 7
Snuffel70
13 apr. / 21:01
€ 5
JanBos
13 apr. / 21:01
€ 3
Snuffel70
13 apr. / 20:59
€ 1