Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend kunstenaar, Olieverf op paneel, Winterlandschap

Onbekend kunstenaar, Olieverf op paneel, Winterlandschap kopen? Bied vanaf 1!

Onbekend kunstenaar, Olieverf op paneel, Winterlandschap

Verkoopprijs: € 3,00

Onbekend kunstenaar, Olieverf op paneel, Winterlandschap kopen? Bied vanaf 1!Onbekend kunstenaar, Olieverf op paneel, Winterlandschap kopen? Bied vanaf 1!Onbekend kunstenaar, Olieverf op paneel, Winterlandschap kopen? Bied vanaf 1!Onbekend kunstenaar, Olieverf op paneel, Winterlandschap kopen? Bied vanaf 1!Onbekend kunstenaar, Olieverf op paneel, Winterlandschap kopen? Bied vanaf 1!Onbekend kunstenaar, Olieverf op paneel, Winterlandschap kopen? Bied vanaf 1!Onbekend kunstenaar, Olieverf op paneel, Winterlandschap kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Artfoux
FA. (2)

Lid sinds 2018
14 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

Onebkend kunstenaar

Olieverf op paneel

xx eeuw

Afm : 57 cm x 47 cm // 49 cm x 39 cm

Prachtige setting - intense oogstrelende kleuren.

Heel mooi werk.

Aangetekende en verzekerde verzending.

Kan ook afgehaald worden.

Dit item is verkocht voor 3,00

Starttijd:17-04-2018 om 11:05
Eindtijd:24-04-2018 om 18:05

Biedingen (2):

kathleenij
24 apr. / 13:26
€ 3
Feline
23 apr. / 12:16
€ 1