Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend kunstenaar ( 20 ste eeuw), Olieverf op paneel, Riverside

Onbekend kunstenaar ( 20 ste eeuw), Olieverf op paneel, Riverside kopen? Bied vanaf 1!

Onbekend kunstenaar ( 20 ste eeuw), Olieverf op paneel, Riverside

Verkoopprijs: € 9,00

Onbekend kunstenaar ( 20 ste eeuw), Olieverf op paneel, Riverside kopen? Bied vanaf 1!Onbekend kunstenaar ( 20 ste eeuw), Olieverf op paneel, Riverside kopen? Bied vanaf 1!Onbekend kunstenaar ( 20 ste eeuw), Olieverf op paneel, Riverside kopen? Bied vanaf 1!Onbekend kunstenaar ( 20 ste eeuw), Olieverf op paneel, Riverside kopen? Bied vanaf 1!Onbekend kunstenaar ( 20 ste eeuw), Olieverf op paneel, Riverside kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Artfoux
FA. (2)

Lid sinds 2018
14 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

Onbekend kunstenaar
Riverside
Afm : 34.5 cm x 31.5 cm // 23.5 cm x 27 cm
Mooie verfstructuur - intense beleving.
Ingekaderd in vergulde lijst.Het kunstwerk is in uitstekende staat en komt uit een privé collectie.
Aangetekende en verzekerde verzending.

Dit item is verkocht voor 9,00

Starttijd:08-04-2018 om 11:04
Eindtijd:15-04-2018 om 11:04

Biedingen (5):

hansvl
14 apr. / 03:00
€ 9
JanBos
13 apr. / 21:02
€ 7
Snuffel70
13 apr. / 21:02
€ 5
JanBos
13 apr. / 21:02
€ 3
Snuffel70
13 apr. / 21:00
€ 1